KONST / Litografier / Färglitografi 10505159
nr 1050 5159
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), Rudbecksgatan/Drottninggatan, Örebro, HC-upplaga, 22/50, signerad, -63, motivet: 40x56
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:03:32
20/8 00:29:52
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann